warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
Formalarımız 'Çakallarla Dans' Filminde!

Siz halı saha tutkunlarına firmamızdan biraz daha bahsetmek istedik. Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet'in son macerası 'Çakallarla Dans: Sıfır Sıkıntı' filminde yer alan halı saha turnuvası sahnesini hatırladınız mı? Firmamız Forma Clup'ın ürettiği kaliteli formalar, filmde futbol turnuvası sahnesinde halı saha takımları tarafından kullanıldı. Tedarik ettiğimiz forma, şort, tozluk , kemiklikler filmin meşhur sahnesinde boy gösterdi.Yönetmenliğini Murat Şeker'in üstlendiği serinin üçüncü filminde, çakalların maceraları bu sefer Del Piero Hikmet’in öyküsüyle kaldığı yerden devam ediyor. Yapımcılığını Sugar Works ve Taff Pictures firmalarının ortak üstlendiği devam filminin başrolleri ise ilk iki filmde olduğu gibi Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alıyor.İşte o sahneler;

Posted by FORMA CLUP on 2 Haziran 2015 Salı

Siz halı saha tutkunlarına firmamızdan biraz daha bahsetmek istedik. Kayınço Gökhan, Del Piero Hikmet, Köfte Necmi ve Muhasebeci Servet’in son macerası ‘Çakallarla Dans: Sıfır Sıkıntı’ filminde yer alan halı saha turnuvası sahnesini hatırladınız mı?

Firmamız Forma Clup’ın ürettiği kaliteli formalar, filmde futbol turnuvası sahnesinde halı saha takımları tarafından kullanıldı. Tedarik ettiğimiz forma, şort, tozluk , kemiklikler filmin meşhur sahnesinde boy gösterdi.

Yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği serinin üçüncü filminde, çakalların maceraları bu sefer Del Piero Hikmet’in öyküsüyle kaldığı yerden devam ediyor. Yapımcılığını Sugar Works ve Taff Pictures firmalarının ortak üstlendiği devam filminin başrolleri ise ilk iki filmde olduğu gibi Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu yer alıyor.

İşte o sahneler;

loading
×